Inne wydarzenia związane z Janem Pawłem II

Organizator: Biblioteka Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

Galeria wystawy

Program
18:00 – uroczyste odsłonięcie i poświęcenie portretu Jana Pawła II autorstwa Doroty Chomko (Biblioteka UPJPII) przez Jego Magnificencję ks. prof. dr. hab. Władysława Zuziaka, Rektora UPJPII,
18:45 – wystąpienie ks. dr. hab. Michała Drożdża, prof. UPJPII, Dyrektora Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UPJPII pt. Jan Paweł II – promieniowanie świętości.
Koncert chóru Psalmodia UPJPII, dyrygent: dr hab. Włodzimierz Siedlik, przygotowanie chóru: Katarzyna Śmiałkowska, Janusz Wierzgacz.
Teksty Jana Pawła II przedstawi Izabela Drobotowicz-Orkisz (Teatr Hagiograf im. św. Teresy z Lisieux).

Tytuł: Rozstrzygnięcie konkursu, koncert i spektakl

Termin: 25 III 2014

Organizator: Biblioteka Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

Galeria wystawy

We wtorek 25 III 2014 r. nastąpi rozstrzygnięcie konkursu Taki duży, taki mały... święty Jan Paweł II i ja. Papież Polak w oczach dzieci i młodzieży.
Uroczyste ogłoszenie zwycięzców i rozdanie nagród uświetnią:
Parafialna Schola Dziecięca Ziarenka Nadziei pod kierownictwem Andrzeja Gicali z koncertem Jan Paweł II - X słów oraz Kółko Teatralne pod kierownictwem Agaty Podłęckiej ze spektaklem Gdybyś Ty żył Ojcze Święty, działające przy Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018