Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Struktura organizacyjna

 

Biblioteka Główna Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II

30-348 Kraków, ul. Bobrzyńskiego 10
tel. 12 421 84 40, 12 423 50 05, faks 12 423 50 41

e-mail: biblioteka@upjp2.edu.pl

Pracownik Funkcja Kontakt
mgr Magdalena Nagięć Dyrektor

w. 215

magdalena.nagiec@upjp2.edu.pl

mgr Marta Wójtowicz-Kowalska Sekretariat

w. 212

marta.wojtowicz_kowalska@upjp2.edu.pl

mgr Danuta Rebech Bibliotekarz systemowy

w. 312

danuta.rebech@upjp2.edu.pl

 

 

Dział Udostępniania i Informacji Naukowej

tel. 12 421 84 40 wew. 201 (Rejestracja) lub 205 (Wypożyczalnia)
e-mail: wypozyczalnia@upjp2.edu.pl

Pracownik Funkcja Kontakt
mgr Władysława Wędzicha Kierownik

w. 209

wladyslawa.wedzicha@upjp2.edu.pl

mgr Anna Nowak  

w. 208

anna.nowak@upjp2.edu.pl

mgr Aleksandra Zoń-Górecka  

w. 210

aleksandra.zon_gorecka@upjp2.edu.pl

mgr Katarzyna Kipias  

w. 210

katarzyna.kipias@upjp2.edu.pl

Stanisława Kościelny  

w. 208

stanislawa.koscielny@upjp2.edu.pl

Iwona Okońska  

w. 208

iwona.okonska@upjp2.edu.pl

 

 

Dział Opracowania Wydawnictw Zwartych

tel. 12 421 84 40

Pracownik Funkcja Kontakt
mgr Agnieszka Dec p.o. Kierownik

w. 315

agnieszka.dec@upjp2.edu.pl

s. mgr Barbara Bonar

Stare Druki

w. 308

barbara.bonar@upjp2.edu.pl

mgr Dorota Chomko Stare Druki

w. 308

dorota.chomko@upjp2.edu.pl

mgr Maciej Gradowski

Promocja Biblioteki,

współpracownik Biura Promocji

w. 313

maciej.gradowski@upjp2.edu.pl

mgr Marta Grzeszczuk  

w. 315

marta.grzeszczuk@upjp2.edu.pl

mgr Marek Hyla  

w. 315

marek.hyla@upjp2.edu.pl

mgr Magdalena Olszewska

Bibliografia Jana Pawła II

w. 313

magdalena.olszewska@upjp2.edu.pl

mgr Marta Piechnik-Dubis  

w. 312

marta.piechnik_dubis@upjp2.edu.pl

mgr Monika Połowianiuk  

w. 312

monika.polowianiuk@upjp2.edu.pl

mgr Joanna Siuda  

w. 313

joanna.siuda@upjp2.edu.pl

mgr Beata Wieczorek  

w. 312

beata.wieczorek@upjp2.edu.pl

mgr Mirosława Zielińska  

w. 315

miroslawa.zielinska@upjp2.edu.pl

 

 

Dział Gromadzenia Wydawnictw Zwartych

tel. 12 421 84 40

Pracownik Funkcja Kontakt
dr Renata Dulian  

w. 218

renata.dulian@upjp2.edu.pl

mgr Marta Wójtowicz-Kowalska  

w. 212

marta.wojtowicz_kowalska@upjp2.edu.pl

 

 

Dział Wydawnictw Ciągłych

tel. 12 421 84 40
e-mail:
czasopisma@upjp2.edu.pl

Pracownik Funkcja Kontakt
mgr Danuta Gurdak Kierownik

w. 314

danuta.gurdak@upjp2.edu.pl

mgr Stanisław Chudzio  

w. 314

stanislaw.chudzio@upjp2.edu.pl

mgr Agnieszka Nowicka  

w. 314

agnieszka.nowicka@upjp2.edu.pl

mgr Marta Obrok  

w. 210

marta.obrok@upjp2.edu.pl

mgr Wojciech Skorupski Gromadzenie czasopism

w. 217

wojciech.skorupski@upjp2.edu.pl

 

 

Dział Biblioteka Cyfrowa UPJPII

tel. 12 421 84 40

Pracownik Funkcja Kontakt

mgr inż. Dorota Górska

 

w. 316

dorota.gorska@upjp2.edu.pl

mgr Piotr Kowalski

 

w. 307

piotr.kowalski@upjp2.edu.pl

mgr Bogusława Lizoń-Kopka

 

w. 307

boguslawa.lizon_kopka@upjp2.edu.pl

mgr Aleksandra Ziarno-Adamus  

w. 307

aleksandra.ziarno@upjp2.edu.pl

 

 

Introligatornia

tel. 12 421 84 40

Pracownik Funkcja Kontakt
Jan Kęsek  

w. 120

jan.kesek@upjp2.edu.pl

 

 

Obsługa Techniczna Budynku

tel. 12 421 84 40

Pracownik Funkcja Kontakt
mgr inż. Krzysztof Błażejewski  

w. 214

krzysztof.blazejewski@upjp2.edu.pl

 

 

 

Biblioteka Wydziału Historii i Dziedzictwa Kulturowego UPJPII

31-004 Kraków, ul. Franciszkańska 1
tel. 12 422 57 85
e-mail:
biblhistk@upjp2.edu.pl

Pracownik Funkcja Kontakt
mgr Izabela Furtak  

w. 723

izabela.furtak@upjp2.edu.pl

mgr Małgorzata Szewczyk  

w. 723

malgorzata.szewczyk@upjp2.edu.pl

 

 

 

Biblioteka Instytutu Liturgicznego UPJPII

31-014 Kraków, ul. Sławkowska 24
tel. 12 421 75 25
e-mail:
biblinstlit@upjp2.edu.pl

Pracownik Funkcja Kontakt
s. mgr Barbara Bonar   barbara.bonar@upjp2.edu.pl

 

 

 

Biblioteka Instytutu Historii Sztuki i Kultury

ul. Pijarska 7

Pracownik Funkcja Kontakt
mgr Izabela Furtak   izabela.furtak@upjp2.edu.pl

 

 

Biblioteka Katedry Patrologii i Historii Dogmatu

ul. Kanonicza 20

 

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2017