Dostęp testowy do bazy "Philosopher's Index with Full Text".

Do 8 czerwca 2018 r. w serwisie EBSCO Biblioteka UPJPII posiada testowy dostęp do bazy Philosopher's Index with Full Text.

Philosopher's Index with Full Text

Pełnotekstowa wersja bazy The Philosopher's Index obejmuje pełną zawartość bazy bibliograficznej The Philosopher's Index i dodatkowo zawiera 220 czasopism pełnotekstowych, z których ponad 130 czasopism jest niedostępnych w żadnej innej bazie EBSCO. Czasopisma pełnotekstowe pochodzą z USA, Wielkiej Brytanii oraz 27 innych krajów w tym z Australii, Brazylii, Bułgarii, Czech, Chin, Francji, Grecji, Hiszpanii, Niemiec, Polski, Rumunii, Słowacji, Włoch i innych krajów. Najważniejsze czasopisma zawarte w bazie to m.in. Analysis, Anuario Filosofico, British Journal for the History of Philosophy, Canadian Journal of Philosophy, Deutsche Zeitschrift fűr Philosophie, Ethics, Journal of Chinese Philosophy, The Journal of Philosophy, Monist, Nous, The Philosophical Quarterly, Philosophical Studies, Philosophy Compass, Review of Metaphysics. Pełny tekst czasopisma Journal of Philosophy jest dostępny z archiwami od 1904 roku bez okresu karencji. Baza jest podstawowym narzędziem do prowadzenia studiów i badań w zakresie światowej literatury dotyczącej wszystkich dziedzin filozofii.
Dostęp   Dostęp HAN

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018