Pokoje Pracy Indywidualnej

Biblioteka Główna UPJPII udostępnia pokoje do pracy indywidualnej. Pokoje dla pracowników naukowych UPJPII (3 pokoje) znajdują się na II piętrze w Czytelni Czasopism. Pokoje dla studentów oraz pozostałych użytkowników Biblioteki umiejscowione są na I piętrze w Dziale Udostępniania i Informacji Naukowej. Wszystkie pokoje wyposażone są w komputery stacjonarne.

Regulaminu korzystania z Pokoi Pracy Indywidualnej

1. Z Pokoi Pracy Indywidualnej na I piętrze korzystać może każdy Czytelnik w godzinach otwarcia Biblioteki.
  2. Chęć korzystania z Pokoju Pracy Indywidualnej każdorazowo należy zgłosić dyżurującemu Bibliotekarzowi.
  3. Pobierając klucz do Pokoju Pracy Indywidualnej Czytelnik podpisuje się w zeszycie i pozostawia Kartę Biblioteczną, którą odbiera przy wyjściu oddając klucz.
  4. Ze względów bezpieczeństwa kategorycznie nie wolno czytelnikowi zamknąć się w Pokoju Pracy Indywidualnej od środka
  5. Pokój Pracy Indywidualnej można zarezerwować na jeden dzień do przodu. Rezerwacji można dokonać osobiście lub telefonicznie.
  6. Czytelnik rezygnujący z zarezerwowanego wcześniej Pokoju Pracy Indywidualnej zobowiązany jest do zgłoszenia tego faktu w Wypożyczalni osobiście lub telefonicznie nie później niż do godziny 10.00 dnia rezerwacji.
  7. Jeżeli Czytelnik rezerwujący Pokój Pracy Indywidualnej nie zgłosi się w dniu rezerwacji i nie powiadomi wcześniej o swojej nieobecności, Bibliotekarz ma prawo komisyjnie wejść do Pokoju Pracy Indywidualnej, usunąć pozostawione w nim rzeczy i udostępnić go innym użytkownikom.
  8. Pokoje Pracy Indywidualnej na II piętrze przeznaczone są dla pracowników naukowych UPJPII. Mogą być zarezerwowane na czas nieokreślony.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018