Lista książek dostępnych w IBUK-u

Biblioteka Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II posiada dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK Libra. Lista książek zamieszczona jest poniżej, w pliku pdf.

INSTRUKCJA DLA CZYTELNIKÓW

1) Dostęp do publikacji z sieci uczelnianej na stronie libra.ibuk.pl.
Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.

2) Dostęp do publikacji spoza sieci uczelnianej.
Proszę zapytać w bibliotece lub poszukać informacji na stronie biblioteki/uczelni.

UWAGA
Aby móc korzystać z zaawansowanych funkcjonalności, należy jednorazowo utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018